Masy silikonowe

Ortezy

Masa średnia PODIABLAND

HER100221
Silikon podologiczny o średniej gęstości, świetnie nadający się do wykonania korekcyjnych ortez indywidualnych. Wspomaga terapię odciążającą odciski między palcowe, palce młoteczkowate, haluksy i wrastające paznokcie. Kolor: cielisty. Twardość: A Shore’a 12-15.
Ortezy

Blanda Kit A+B 200+200

HER100307
Podologiczny silikon dwuskładnikowy do wykonania indywidualnych ortez korekcyjnych, odciążających odciski między palcowe, palce młoteczkowate, haluksy i wrastające paznokcie. Łatwy w przygotowaniu, miły w dotyku i zapachu, nie uczula. Kolor: cielisty. Twardość: A Shore’a 3-5.
Ortezy

Podia Kit A+B 200+200

HER100308
Podologiczny silikon dwuskładnikowy służacy przygotowaniu indywidualnych ortez korekcyjnych. Do odciążeń odcisków między palcowych, palców młoteczkowych, haluksów i paznokci wrastających. Łatwy w przygotowaniu, miły w dotyku i zapachu, nie uczula. Kolor: cielisty. Twardość: A Shore’a 15.
Ortezy

Master-Cat gel 40 ml.

HER100533
Katalizator do silikonów w żelu, przeznaczony do wykonania indywidualnych ortez i odciążeń z mas silikonowaych w formie pasty.
Ortezy

Reaktor 20 ml

HER100503
Płynny katalizator do silikonów, przeznaczony do wykonania indywidualnych ortez i odciążeń z mas silikonowaych w formie pasty.
Ortezy

Giulia Silicon

HERGIULIA
Silikon podologiczny, o konsystencji pasty, przeznaczony do wykonywania bardzo miękkich i elastycznych ortez uśmierzających ból. Kolor: cielisty. Twardość: bardzo miękki (2-3 A Shore’a). Opakowanie 200 g.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji