Dłuta

Czyszczenie wałów paznokciowych. Usuwanie odcisków, w szczególności dosięgnięcie i usuwanie rdzenia.Czyszczenie wału paznokciowego przez zastosowanie całej krawędzi ostrza, także części bocznej jako skalpela .
Usuwanie odcisków pokrytych hiperkeratozą Usuwanie małych i średnich brodawek za pomocą bocznej części ostrza Opracowywanie rozpadlin i pęknięć .
Drążenie i usuwanie odcisków pokrytych hiperkeratozą Usuwanie brodawek Usuwanie odcisków pomiędzy palcami. Opracowywanie rozpadlin i pęknięć w terapii pękających pięt
Usuwanie zrogowacenia podeszwy z części podeszwowej stopy o niewielkich rozmiarach. Usuwanie dużych odcisków między palcami. Usuwanie dużych odcisków w części grzbietowej lub spodniej podeszwowej
Dłuta

Dłuto first-blade nr.10

Cob-10
Usuwanie zrogowacenia podeszwy o średnich rozmiarach. Usuwanie zrogowaceń o średnich rozmiarach z części podeszwowej stopy Usuwanie dużych odcisków w części grzbietowej lub  podeszwowej .
Dłuta

Dłuto first-blade nr.12

Cob-12
Usuwanie grubych warstw rogowych w przypadku hiperkeratozy o dużej powierzchni , w przedniej części śródstopia lub na pięcie.
Dłuta

Dłuto first-blade nr.15

Cob-15
Usuwanie grubych warstw rogowych , w przypadku hiperkeratozy o bardzo dużej powierzchni w przedniej części śródstopia lub na pięcie.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji